Yazılar

Bayi Tabela

Bayi Tabela

Bayilerinizin, dükkanlarınız dikkat çekmek, yer belirtmek, konuklarınızın sizi bulmasını kolaylaştırmak için Bayi Tabela tercih edilmektedir. Müşterilerimizin tercihine, bayiliklerine, dükkan tasarımına göre tasarım yapmaktayız. Işıklı, ışıksız bir çok çeşitlerimiz bulunmaktadır. Siz müşterilerimize alanında uzman kadrosu ile profesyonel çalışmalar sonucu en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bayi tabela olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzakta olmakla beraber isterseniz de Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tabela

Tabela

Bilgi içeren anlamına gelen tabela günümüzde bütün meslek sahiplerinin tercih ettiği, içerisinde iş yeri adı, adresi, telefon numarası gibi kısa ve öz verilerin toplandığı levhadır. Tabela da bahsi geçen bilgilerin herkes tarafından ulaşılabilir olması ile toplumda ilgili konuyla alakadar olduğunuza dair bilinç uyandırır.

  model 1.2

Kısaca toplumun bilinçaltına işlenmesi sonucu ihtiyaç halinde akla gelinmesidir. Buna bağlı olarak toplumda, alanında öncü kişiler olmanıza ve satışlarınızda artışa yardımcı olacaktır ve firmanın  kendisini tanıtması için iyi bir fırsattır. Konumu ve şekli düzgün seçilirse harikalar yaratır. Şimdi sizlere düşen ise şirketiniz için kaliteli, dikkat çekici iyi bir tabela siparişi vermektir.

 

Sitemizde bulunan her hangi bir modeli beğenmiş olabilirsiniz. Ya da kendiniz için özel bir tasarım yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken iletişim sayfasındaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşmak. Dilerseniz mobil numaramız ile whatsapp iletişim hattımızı kullanarak bizlerle sıcağı sıcağına iletişime geçebilirsiniz. +90 531 270 51 48 numaralı WhatsApp hattımıza göndereceğiniz ölçü ve fotoğraflarla dilediğiniz tasarımı yaptırabilir, anında fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Eğer mevcut alanınızın keşfini isterseniz profesyonel ekibimiz sizi yönlendirecek ve keşif sırasında tasarımınız ve fiyatınız da hazırlanmış olacaktır.

Kendi Tasarımlarınızı Yapın

İletişimin önemini biliyoruz, bunun için sizlere daha iyi hizmette bulunabilmek adına tüm iletişim kanallarını aktif olarak kullanıyoruz.

Sitemizde bulunan her hangi bir tabela modelini beğenmiş olabilirsiniz. Ya da kendiniz için özel bir tasarım yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken iletişim sayfasındaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşmak. Dilerseniz mobil numaramız ile whatsapp iletişim hattımızı kullanarak bizlerle sıcağı sıcağına iletişime geçebilirsiniz. +90 531 270 51 48 numaralı WhatsApp hattımıza göndereceğiniz ölçü ve fotoğraflarla dilediğiniz tasarımı yaptırabilir, anında fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Eğer mevcut alanınızın keşfini isterseniz profesyonel ekibimiz sizi yönlendirecek ve keşif sırasında tasarımınız ve fiyatınız da hazırlanmış olacaktır.

7/24 sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz ve sizlere bir telefon kadar uzağız. Dilerseniz iletişim sayfamızdaki formu kullanarak sizlere yazılı olarak hızlı geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz temas@avrupatabela.com mail adresine mail göndererek bunu yanıtlamamızı bekleyebilirsiniz.

pleksi tabela

pleksi tabela

Günümüz dünyasında dijital teknolojiler sürekli gelişiyor ve dönüşüyor. Artık tabela tasarımı yapabilmek için profesyonel olmanıza gerek yok. Geliştirdiğimiz tasarım programı ile kendi tabelanızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Zeminde kullanılacak malzemeden üzerine yazacağınız yazıya kadar tüm işlemleri sistemimiz size otomatik olarak gösterecek ve kendi zevkinize göre 3d olarak tabelanızın şekillendiğini gözlemleyeceksiniz.

tabelahane.net adresinde bulunan tasarım aracımızla siz de profesyonel bir grafik tasarımcı gibi tasarım yapın, düzenleyin ve paylaşın.

pleksi tabela

pleksi tabela

Konuyla alakalı web sitesine gittiğinizde kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecek, bu hesabı oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçip müşteri kaydı açmamızı sağlayabilirsiniz. Müşterimiz olduğunuz anda sistemi tüm özellikleriyle birlikte ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Unutmayın ki sistemimize kayıtlı 1500’ü aşkın müşterimiz, geliştirdiğimiz bu sistemle kendi tasarımlarını kendileri yapmakta hatta fiyat modülü ile birlikte kendi fiyatlarını çıkarabilmekte.

Tabela Nedir ve Hangi Alanlarda Kullanılır?

pleksi tabela

pleksi tabela

Tabela konusunda, ne kadar çok sektör varsa o kadar çok tabela modelleri mevcuttur. Müşteri çekmek gayretinde ve arayışında olan birçok işletme öncelikle bu eksiğini tamamlamak durumundadır. Önceki yıllarda birbirinin kopyası olan bu tabela modelleri günümüz imkanları sayesinde birçok farklı versiyonda piyasa içlerindeki yerlerini verdiğimiz hizmetlerle almaktadır. Sahiplerinin ve mekanlarının karakterine ve kişiliklerine uygun olarak hazırlanan cafe tabelası modelleri aynı zamanda yapının imzasını da taşımaktadır. Oval ve kare kesimleriyle birlikte artık tüm hatlarda ve geometrik şekillerde üretilmektedir. Daha fazla müşteri için cafe tabelası uygulamaları teknolojinin tüm nimetleriyle birlikte hareket etmektedir.

pleksi tabela

pleksi tabela

Bir başka sektörel kullanım alanı da restaurant tabelası yapılarında karşımıza çıkmaktadır. Sadece isimlerin değil aynı zamanda sloganların da yazıldığı restaurant tabelası söz konusu mekanların girişteki dekoratif ürünleri arasında tabela modelleri olarak yer almaktadır. Aynı zamanda birçok görseli de yapısında bulundurabilenrestaurant tabelası rakiplerinden sıyrılmak ve daha fazla satış hacmine sahip olmak isteyen işletmecilerin üstünde özenle durdukları bir konudur. Satmakta olduğu ürünlerin kısa tanıtım yazılarını da avrupa standartlarında dükkan girişlerine yansıtan kişiler bunun satışlarını doğrudan olumlu olarak etkilediği yönünde hemfikirdirler.

Endüstriyel pazar alanında tabela çeşitleri kullanım alanına ve hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle geceleri de açık olan ya da elektrik masraflarını göze alarak akşam karanlığında kapalı olmasına rağmen müşterilerin aklında yer etmek isteyen mekan sahipleri ışıklı tabela ürünlerini tercih etmektedir. Satış odaklı reklam dünyasında akılda kalıcılık en az satış ve tanıtım kadar önemlidir. Bu nedenle ışıklı tabela bu vizyonu geliştirmek isteyen kullanıcılar tarafından birbirinden şık ve göz yormayan ışık modelleriyle tercih edilmektedir. Gıda sektöründen oto ekspertiz alanına kadar rakiplerinden sıyrılıp ”ben buradayım” demek isteyen her dükkan, her mağaza ışıklı tabela modellerini kullanarak fark yaratmaya ve daha fazla satış gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Tabela Fiyatları Ne Durumda?

Kırılmazlığı ve uygun maliyeti ile ün salan pleksi vakum daha çok sağlık alanında kullanılan ve diğerlerine oranla daha ağırbaşlı bir görünüme sahip olan tabela çeşitleridir. Genelde beyaz ve camsı yüzeyin üstüne oturtulan pleksi vakum eczanelerde standart ölçeklerde ve reklamlarda kullanılmaktadır. Göz yormayan bir parlaklığı ve sade görünümüyle başka tercihlerde bulunmak isteyen mekan sahiplerinin sıklıkla başvurduğu model olarak da lanse edilebilir. Kolay form tutması, iklim şartlarına karşı son derece dayanıklı olması ve ham maddesinin kolay bulunması neticesinde fazlaca ucuz sebebi olması nedeniyle pleksi vakum giderek daha fazla talep edilmekte, üretilmekte ve dükkanların vitrinlerini süslemektedir.

MC Donald’s Burger King gibi perakende devlerinin de kullandığı bir sistem olan bu sistem, hem işletmenizi gözle görülür şekilde ön plana çıkaracak, hem de kişiye özel kalıplarla yapıldığı için standartların dışında bir uygulama olacaktır. Bu tarz uygulamalarda dikkat edilmesi gereken en önemli konu doğru hammaddelerin kullanılmasıdır. Özellikle dolu yağışı olduğu zamanlar ve fırtınalı havalarda yanlış hammadde seçimi sebebiyle istenmeyen sonuçlar elde edilebilir.

Bunun yanı sıra fiyatlarla ilgili de önemli kritikleri göz önünde bulundurmanız gereklidir;
Bir işletme açmak, bir dükkan sahibi olmak isteyen herkes bizimle ile iletişime geçerek tabela fiyatları konusunda bilgi sahibi olurlar. Piyasanın sınırları içerisinde tabela fiyatları listesini belirleyen iki temel nokta vardır. Bunlardan biri kesimi yapılacak olan tabelanın uzunluğudur. Yani bir tabela ne kadar büyükse o kadar pahalı olmaktadır. İkinci olarak tabela üzerinde kullanılacak ışıkların kalitesi ve hangi türde olacağı için tabela fiyatları konusunda ücreti belirleyen yegane araçtır. Bu bakımdan kişiler daha ekonomik tercihlerde bulunacaksa daha düşük ömürlü ve görsel olarak zayıf tabelaları tercih etmelidir. Son olarak tabela ışıkları konusunda yaşanacak arızalarda aynı şekilde bunların onarımı ve bakımı için de aynı firmalar ile iletişime geçilmelidir. Işık hatası olan tabelalar kullanım elverişsizliği doğurmaktadır.

Portföy Ögeleri