one way vision baskı

İletişimin önemini biliyoruz, bunun için sizlere daha iyi hizmette bulunabilmek adına tüm iletişim kanallarını aktif olarak kullanıyoruz.

Sitemizde bulunan her hangi bir tabela modelini beğenmiş olabilirsiniz. Ya da kendiniz için özel bir tasarım yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken iletişim sayfasındaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşmak. Dilerseniz mobil numaramız ile whatsapp iletişim hattımızı kullanarak bizlerle sıcağı sıcağına iletişime geçebilirsiniz. +90 531 270 51 48 numaralı WhatsApp hattımıza göndereceğiniz ölçü ve fotoğraflarla dilediğiniz tasarımı yaptırabilir, anında fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Eğer mevcut alanınızın keşfini isterseniz profesyonel ekibimiz sizi yönlendirecek ve keşif sırasında tasarımınız ve fiyatınız da hazırlanmış olacaktır.

7/24 sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz ve sizlere bir telefon kadar uzağız. Dilerseniz iletişim sayfamızdaki formu kullanarak sizlere yazılı olarak hızlı geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz temas@avrupatabela.com mail adresine mail göndererek bunu yanıtlamamızı bekleyebilirsiniz.

pleksi tabela

pleksi tabela

Günümüz dünyasında dijital teknolojiler sürekli gelişiyor ve dönüşüyor. Artık tabela tasarımı yapabilmek için profesyonel olmanıza gerek yok. Geliştirdiğimiz tasarım programı ile kendi tabelanızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Zeminde kullanılacak malzemeden üzerine yazacağınız yazıya kadar tüm işlemleri sistemimiz size otomatik olarak gösterecek ve kendi zevkinize göre 3d olarak tabelanızın şekillendiğini gözlemleyeceksiniz.

tabelahane.net adresinde bulunan tasarım aracımızla siz de profesyonel bir grafik tasarımcı gibi tasarım yapın, düzenleyin ve paylaşın.

pleksi tabela

pleksi tabela

Konuyla alakalı web sitesine gittiğinizde kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecek, bu hesabı oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçip müşteri kaydı açmamızı sağlayabilirsiniz. Müşterimiz olduğunuz anda sistemi tüm özellikleriyle birlikte ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Unutmayın ki sistemimize kayıtlı 1500’ü aşkın müşterimiz, geliştirdiğimiz bu sistemle kendi tasarımlarını kendileri yapmakta hatta fiyat modülü ile birlikte kendi fiyatlarını çıkarabilmekte.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın