pleksi tabela
pleksi tabela

pleksi tabela

Tabela konusunda, ne kadar çok sektör varsa o kadar çok tabela modelleri mevcuttur. Müşteri çekmek gayretinde ve arayışında olan birçok işletme öncelikle bu eksiğini tamamlamak durumundadır. Önceki yıllarda birbirinin kopyası olan bu tabela modelleri günümüz imkanları sayesinde birçok farklı versiyonda piyasa içlerindeki yerlerini verdiğimiz hizmetlerle almaktadır. Sahiplerinin ve mekanlarının karakterine ve kişiliklerine uygun olarak hazırlanan cafe tabelası modelleri aynı zamanda yapının imzasını da taşımaktadır. Oval ve kare kesimleriyle birlikte artık tüm hatlarda ve geometrik şekillerde üretilmektedir. Daha fazla müşteri için cafe tabelası uygulamaları teknolojinin tüm nimetleriyle birlikte hareket etmektedir.

pleksi tabela

pleksi tabela

Bir başka sektörel kullanım alanı da restaurant tabelası yapılarında karşımıza çıkmaktadır. Sadece isimlerin değil aynı zamanda sloganların da yazıldığı restaurant tabelası söz konusu mekanların girişteki dekoratif ürünleri arasında tabela modelleri olarak yer almaktadır. Aynı zamanda birçok görseli de yapısında bulundurabilenrestaurant tabelası rakiplerinden sıyrılmak ve daha fazla satış hacmine sahip olmak isteyen işletmecilerin üstünde özenle durdukları bir konudur. Satmakta olduğu ürünlerin kısa tanıtım yazılarını da avrupa standartlarında dükkan girişlerine yansıtan kişiler bunun satışlarını doğrudan olumlu olarak etkilediği yönünde hemfikirdirler.

Endüstriyel pazar alanında tabela çeşitleri kullanım alanına ve hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle geceleri de açık olan ya da elektrik masraflarını göze alarak akşam karanlığında kapalı olmasına rağmen müşterilerin aklında yer etmek isteyen mekan sahipleri ışıklı tabela ürünlerini tercih etmektedir. Satış odaklı reklam dünyasında akılda kalıcılık en az satış ve tanıtım kadar önemlidir. Bu nedenle ışıklı tabela bu vizyonu geliştirmek isteyen kullanıcılar tarafından birbirinden şık ve göz yormayan ışık modelleriyle tercih edilmektedir. Gıda sektöründen oto ekspertiz alanına kadar rakiplerinden sıyrılıp ”ben buradayım” demek isteyen her dükkan, her mağaza ışıklı tabela modellerini kullanarak fark yaratmaya ve daha fazla satış gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın